Velkommen til Gunnarshaug Trykkeri AS – Telefon: 51 82 62 00 – E-post: info@gunnarshaug.no

Morten Gunnarshaug

Daglig leder

Telefon: 51 82 62 01
Mobil: 901 14 868
Epost: morten@gunnarshaug.no

Åge Helland

Salgs- og markedssjef

Telefon: 51 82 62 02
Mobil: 901 21 797
E-post: aage@gunnarshaug.no

Jørn Stokkedal

Produksjonsleder

Telefon: 51 82 62 14
Mobil: 932 58 368
E-post: jorn@gunnarshaug.no

Tove Thorsen

Regnskap og administrasjon

Telefon: 51 82 62 00
E-post: tove@gunnarshaug.no

Thomas Torgersen

Prosjektleder

Telefon: 51 82 62 16
Mobil: 957 76 228
E-post: thomas@gunnarshaug.no

Tore Lillegraven

Markedskonsulent

Telefon: 51 82 62 06
Mobil: 913 51 379
E-post: tore@gunnarshaug.no

Birgitta Lindahl

Markedskonsulent

Telefon: 51 82 62 17
Mobil: 940 21 580
E-post: birgitta@gunnarshaug.no

Veronica Rubach

Sjøkart og Landkart

Telefon: 51 82 62 07
Mobil: 476 35 646
E-post: veronica@gunnarshaug.no

Send oss en forespørsel